Lekcje indywidualne. Możliwość gry w grupach. Zajęcia dla dzieci i dorosłych.
Atrakcyjne ceny. Możliwość dostosowania grafiku. Udostępniam własne rakiety.

.
.

Młodsza z sióstr Radwańskich przegrała w pierwszej rundzie turnieju WTA w Indian Wells z Aleksandrą Woźniak, 6:2, 6:0.

Urszula Radwańska nie potrafiła podjąć walki ze swoją rywalką mieszkającą w Kanadzie. Niespełna po niecałej godzinie gry, mecz zakończył się łatwą wygraną Woźniak. Był to czwarty pojedynek tych tenisistek w profesjonalnych turniejach tenisa. Tylko raz Urszuli udało się wyjść z kortów jako wygrana.

Obydwie zawodniczki wracają do gry po dłuższej przerwie i będą próbować odzyskać swoje miejsca w rankingu WTA. Przypomnijmy, że Radwańska miała 5 miesięcy przerwy w startach przez nieprzyjemną kontuzję barku. Na razie nie udało jej jeszcze odnieść żadnego sukcesu. W lutym w swoim pierwszym występie po przerwie przegrała w turnieju w Acapulco z Cibulkova.

W następnej rundzie turnieju w Indian Wells Woźniak spotka się z kolejną tenisistką polskiego pochodzenia – Sabine Lisicki. Starsza z sióstr Radwańskich rozpocznie zmagania w turnieju od drugiej rundy. Agnieszka Radwańska zmierzy się z Heather Watson (WTA 134.). Do tej pory zawodniczki grały ze sobą dwa razy. Zawsze górą była nasza tenisistka.