Lekcje indywidualne. Możliwość gry w grupach. Zajęcia dla dzieci i dorosłych.
Atrakcyjne ceny. Możliwość dostosowania grafiku. Udostępniam własne rakiety.

.
.

Roger Federer pokonał w finale turnieju ATP w Dubaju Tomasa Berdycha. Wygraną tą osiągnął imponującą liczbę zdobytych tytułów – 78.

W sobotę Szwajcar pokonał w finale turnieju Dubai Duty Free Tennis Championships Czecha Tomasa Berdycha. Początek meczu nie był zbyt dobry dla Federera. Przegrał on pierwszego seta 3:6. Kluczowym momentem całego spotkania był drugi set, zakończony wygraną Rogera 6:4. Ostatecznie całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:6, 6:4, 6:3.

Była ta szósta wygrana Rogera Federera w cyklu turniejów tenisowych w Dubaju. Zdobyty tytuł czyni go rekordzistą pod względem wygranych w historii tego turnieju. Po zakończonym meczu Szwajcar nie krył radości. Mówił, że bardzo potrzebował tego zwycięstwa i, że bieżący rok zapowiada się dla niego fantastycznie.

Federer od pewnego czasu gra nową rakietą tenisową. Do niedawna grał rakietą z bardzo mała główką. (90 cali). Większość tenisistów używa rakiet o główce 100 cali. Większa główka rakiety pozwala zawodnikowi uderzyć z większą siłą. Rakiety te także posiadają większy punkt czystego trafienia w piłkę, tzw. sweet spot. Jest to środkowa część naciągu. Piłka trafiona tą częścią rakiety jest najbardziej soczystym uderzeniem. Mała główka rakiety wymaga od tenisisty dokładniejszego ustawiania się do piłki, szybszej pracy na nogach. W zamian za to otrzymujemy większą kontrolę nad piłką i większą precyzję uderzenia.

Jak widać Roger dobrze trenował z nową rakietą. Jak na razie jego gra wygląda bardzo dobrze.