Zajęcia grupowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów. Grupy 2 – 4 osobowe ustalane są na podstawie umiejętności graczy. Zaletą treningu grupowego jest to, że bez względu na ilość uczestniczących osób, cena pozostaje ta sama. Oznacza to, że koszt treningu i kortów rozkłada się na kilka grających osób. Prowadzimy zajęcia w grupach na każdym poziomie zaawansowania.

zajęcia grupowe

Trening w grupie pozwala na jeszcze lepsze ćwiczenie taktyki i strategii gry. Może być także dodatkowym dopingiem, aby bardziej przykładać się do gry i rozwoju swoich umiejętności. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby zorganizować sobie grupę znajomych i razem zapisać się na lekcje – tenis jest znany jako sport, który łączy ludzi.

Zapraszam do zapoznania się z cennikiem treningów indywidualnych i grupowych. Sprawdź nasz terminarz zajęć albo skontaktuj się ze mną jeśli interesują cię treningi w innych godzinach. Zajęcia prowadzimy kortach KKKS Olsza w centrum Krakowa. Dowiedz się dlaczego potrzebujesz instruktora tenisa – przeczytaj.

Przeczytaj: Dlaczego warto grać w tenisa?

Powiedz innym !